Reklam/Sponsorluk/İş Birliği

‘Gıda Notları’ bilinçli bir tüketici kitlesi oluşturma amacıyla yola çıkan gıda bilgi platformudur. 2018 yılından beri aktif olarak gıdalar hakkında içerikler üretmekteyiz. Bu süreçte binlerce kişiye ulaştık. Gıdalar hakkında yanlış bilinenleri açıklığa kavuşturmaya çalıştık. Hiç bilinmeyenleri anlattık. Birçok öğrenci arkadaşımızın eğitim hayatına içeriklerimizle katkıda bulunduk. Ve hala ilk günkü istekle bunları yapmaya devam ediyoruz.

Gıda Notları’nda nelerden bahsediyoruz?

‘Gıdaya dair her şey’ sloganı ile yola çıktık. İlerlediğimiz yolda zamanla içeriklerimiz belirli bir düzene oturdu ve bugünkü halini aldı. Gıdaların üretim prosesleri, gıdalardaki etiket bilgileri, gıda katkı maddeleri, muhafaza yöntemleri, mikroorganizmalar gibi birçok kategorimiz mevcut. Ayrıca gıda mühendisliği ve teknikerliği okuyan arkadaşlarımız için de analizler, ders notları gibi içeriklerimizin yer aldığı bir kategorimiz bulunmaktadır. Bu kapsam da firma ya da kişileri ziyaretçi kitlemiz ile buluşturmak adına reklam ve iş ortaklığı hizmetleri sunmaktayız.

İş Birliği Olanakları

Tanıtım Yazısı/ Sponsorlu İçerik

Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Gıda Notları’nda yayınlayarak okuyuculara ulaştırıyoruz. İçeriğin hazırlanması size ait olabildiği gibi istediğiniz takdir de bizde hazırlayabiliriz.

Banner Reklam

Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımında banner reklam talebiniz varsa bu konuda da destek olabiliyoruz.

İletişim

Daha detaylı bilgiler almak için bilgi@gidanotlari.com adresine e-posta atabilirsiniz.